Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Działdowo: Wakacyjny Piknik Rodzinny w Uzdowie pod hasłem „Młodość-Miłość-Małżeństwo-Rodzina”

Policjantki z powiatu działdowskiego uczestniczyły w Pikniku Rodzinnym w Uzdowie pod hasłem „Młodość-Miłość-Małżeństwo-Rodzina”. Dla uczestników imprezy wystawiono policyjny namiot.

W minioną sobotę (07.08.2021r.) na terenie gminy Działdowo w miejscowości  Uzdowo odbył się Piknik Rodzinny, w ramach którego odbyły się zawody sportowe dla rodzin jak również zorganizowano wiele atrakcji dla dzieci. Do udziału w Pikniku zaproszono również policjantów z Powiatu Działdowskiego. Policjantki wystawiły policyjny namiot zachęcając uczestników imprezy do odwiedzania stoiska Policji.
Policjantki  udzielały  zainteresowanym odpowiedzi na nurtujące ich pytania, w tym  dotyczące rekrutacji do służby w Policji, dla najmłodszych czekały kolorowanki edukacyjne związane z  właściwym zachowaniem  na drodze. Uczestnicy pikniku mieli możliwość zrobienia sobie „odcisków palców” i sprawdzenia swoich sił w prawidłowym poruszaniu się z założonymi alkogoglami. Policjantki rozdawały ulotki dotyczące m.in. „Bezpiecznego wypoczynku w lesie”, „Narkotyki i dopalacze zabijają”, „Nie jesteś na sprzedaż” i zachęcali do udziału w konkursie „Artystyczny PrzeWODNIK”.

 

  • Festyn Uzdowo
  • Festyn Uzdowo (3)
  • Festyn uzdowo 4
Powrót na górę strony