PLANY PRIORYTETOWE PRACY DZIELNICOWYCH - Komenda Powiatowa Policji w Działdowie

PLANY PRIORYTETOWE PRACY DZIELNICOWYCH

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr I miasto Działdowo

Dzielnicowy mł.asp. Rafał Sękowski prowadzi działania związane z problematyką zaśmiecania miejsca publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym, w godzinach popołudniowo-wieczorowych, przy ul. Norwida pomiedzy numerami 19-25 (rejon sklepu spożywczego).

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr II miasto Działdowo

Dzielnicowy sierż. szt. Artur Niewidziała prowadzi działania związane z problematyką zaśmiecania miejsca publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym, całodobowo, przy ul. Hallera 11 (teren przyległy do budynku dawnego Domu Nauczyciela).

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr III miasto Działdowo

Dzielnicowy asp.szt. Arkadiusz Masiak prowadzi działania związane z problematyką zaśmiecania miejsca publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym, w godzinach popołudniowo-wieczorowych, przy ul. Leśnej 28 (klatka schodowa oraz teren przyległy do bloku mieszkalnego).

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr IV Gmina Działdowo

Dzielnicowy st.asp. Roman Bugowski prowadzi działania związane z problematyką zaśmiecania miejsca publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym, w godzinach popołudniowo-wieczorowych, w miejscowości Turza Wielka 36, gm. Działdowo (teren przyległy do sklepu).

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr V Gmina Iłowo-Osada

Dzielnicowy st.asp. Krzysztof Kmiecik prowadzi działania związane z problematyką zaśmiecania miejsca publicznego oraz spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym, w godzinach popołudniowo-wieczorowych, w miejscowości Iłowo-Osada, ul. Wyzwolenia 9 (teren przyległy do sklepu).

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr VI Gmina Iłowo-Osada

Dzielnicowy st.sierż. Karol Miłocki prowadzi działania związane z problematyką zaśmiecania i dewastacji przejścia podziemnego przez gromadzącą się młodzież, w godzinach popołudniowych, w miejscowości Narzym ul. Kościelna.

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr VII miasto Lidzbark

Dzielnicowy mł.asp. Andrzej Wąsiewski prowadzi działania związane z kradzieżami i włamaniami do placówek handlowych, w godzinach wieczorowo-nocnych, w miejscowości Lidzbark, teren osiedla Jeleńska.

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr VIII miasto Lidzbark

Dzielnicowy st.sierż. Cezary Urbaniak prowadzi działania związane ze spożywaniem alkoholu w miejscach niedozwolonych, całodobowo, w miejscowości Lidzbark, teren Parku Rekreacyjno-Wypoczynkowego.

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr IX Gmina Lidzbark

Dzielnicowy asp. Jarosław Zalewski prowadzi działania związane z problematyką popełniania wykroczeń porządkowych i drogowych na terenie miejscowości Jamielnik gm. Lidzbark, w pierwszej i drugiej zmianie.

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr X Gmina Płośnica

Dzielnicowy mł.asp. Dawid Kalisz prowadzi działania związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym na terenie miejscowości Rutkowice gm. Płośnica, w pierwszej i drugiej zmianie (teren przyległy do sklepu).

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr XI Gmina Płośnica

Dzielnicowy mł.asp. Dariusz Grądzewski prowadzi działania związane z kradzieżami paliwa, problematyką spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym oraz zakłócania porządku publicznego, całodobowo, na terenie stacji paliw w miejscowości Przełęk 9a.

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr XII Gmina Rybno

Dzielnicowy asp.szt. Dariusz Karbowski prowadzi działania związane z problematyką bezpieczeństwa osób starszych, w tym bezpieczeństwo na drodze, informowanie o zagrożeniach, metodach działania oszustów oraz sposobach postępowania w przypadkach zaistnienia wykroczeń i przestępstw z udziałem osób w podeszłym wieku.

 

Plan działań priorytetowych dla Rejonu służbowego nr XIII Gmina Rybno

Dzielnicowy st.asp. Grzegorz Ankiewicz prowadzi działania związane z problematyką bezpieczeństwa osób starszych, w tym bezpieczeństwo na drodze, informowanie o zagrożeniach, metodach działania oszustów oraz sposobach postępowania w przypadkach zaistnienia wykroczeń i przestępstw z udziałem osób w podeszłym wieku.