Konkurs "Policja przyszłości" - Komunikaty - Komenda Powiatowa Policji w Działdowie

Komunikaty

Konkurs "Policja przyszłości"

Jaka będzie Policja w przyszłości? Odpowiedz na to pytanie i weź udział w konkursie organizowanym przez Komendę Główną Policji oraz Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski! Na prace czekamy do 31 sierpnia 2015 r.

ZADANIE:

Wyobraź sobie, czym zajmuje się Policja w przyszłości. Jakie ma wyposażenie? Jakie umundurowanie? Jakie zadania realizuje w trosce o Twoje codzienne bezpieczeństwo? Zaprojektuj, jak wyobrażasz sobie polską Policję przyszłości. Niech jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia!

WAŻNE DATY:

•31 sierpnia 2015 r. termin nadsyłania prac

• wrzesień 2015 r. rozstrzygnięcie konkursu

• wrzesień 2015 r. wręczenie nagród w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

NAGRODY:

Na zwycięzców czekają tablety i sportowe aparaty fotograficzne. 10 finalistów otrzyma specjalne wyróżnienia od Komendanta Głównego Policji. Nagrody wręczymy na uroczystym finale, który odbędzie się we wrześniu 2015 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

WAŻNE INFORMACJE:

1. Na prace plastyczne i literackie czekamy do końca sierpnia 2015 r.
2. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów. Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej polską Policję przyszłości

3. Technika wykonania pracy: dowolna.

4. Format pracy: maksymalnie A0, w przypadku pracy literackiej maksymalnie 9000 znaków (lub 5 stron po 1800 znaków ze spacjami).
5. Pracę dokładnie podpisz: koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, nazwę gminy, w której znajduje się Twoja szkoła, nazwę i adres szkoły, adres zamieszkania. Możesz skorzystać z metryczki zamieszczonej na stroniewww.TrzezwyUmysl.pl.
6. Pracę prześlij do 31 sierpnia 2015 roku na adres:     Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych, ul. Grochowska 45a, 60-277 Poznań.
7. Pełny regulamin można przeczytać na www.TrzezwyUmysl.pl/regulaminy

  • policja przyszłośći - plakat
Powrót na górę strony