Komenda Powiatowa Policji w Działdowie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Działdowo: Bezpieczny senior – debata społeczna na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

  Seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Działdowie uczestniczyli w debacie społecznej nt. Bezpieczny senior, dotyczącej bezpieczeństwa osób starszych. Podczas debaty seniorzy uzyskali cenne informacje dotyczące ich bezpieczeństwa, w tym jak chronić się przed oszustami metodą „na wnuczka”, zaczadzeniem czy m.in. zmianą i podpisywaniem umów dotyczących dotychczas świadczonych usług dostawy gazu czy energii.

 2. Działdowo: Wypadek na drodze wojewódzkiej 544 na trasie Iłowo-Osada - Mława.

  Policjanci, straż pożarna i służby medyczne pracowały na miejscu wypadku, do którego doszło w gminie Iłowo-Osada.Na odcinku drogi prowadzącej z Iłowa-Osady na Mławkę,naczepa samochodu ciężarowego zjechała na przeciwległy pas jezdni i uderzyła w jadący z naprzeciwka samochód osobowy. W wyniku zdarzenia ucierpiało 5-letnie dziecko, które karetka zabrała do szpitala w Działdowie.

 3. „Dbam o swoje bezpieczeństwo” – etap powiatowy konkursu plastycznego rozstrzygnięty

  Etap powiatowy konkursu zakończył się 18 maja br. Do tego dnia szkoły mogły nadsyłać wyłonione na etapie szkolnym prace. 19 maja br. komisja wyłoniła laureatów etapu powiatowego. Ich prace wezmą udział w etapie wojewódzkim konkursu.

 4. KOMENDA POWIATOWA POLICJI W DZIAŁDOWIE

 5. MIASTO DZIAŁDOWO

 6. OFICER PRASOWY KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI

 7. GMINA LIDZBARK

 8. Posterunek Policji w Rybnie

 9. GMINA PŁOŚNICA

 10. Działdowo: Pędził z prędkością 116km/h w obszarze zabudowanym

  Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd marki Peugeot Boxer. Powodem kontroli była nadmierna prędkość, z którą poruszał się pojazd. Kierujący autem jechał z prędkością 116km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.